НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: В СУМАХ РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ ТРЕНЕРІВ

З 1 вересня 2018 року першокласники навчатимуться за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, тобто в наступному навчальному році загальноосвітні заклади України будуть працювати за Концепцією «Нова українська школа». Для подальшого впровадження реформи з 07 лютого по 10 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розпочалося навчання тренерів  – педагогічних працівників області (представник від міста Ромен – заступник директора з навчально-виховної роботи Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Мельник Ольга Михайлівна) для  підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі з метою підвищення їх методичного та практичного рівнів професійної компетентності щодо реалізації завдань  Державного стандарту  початкової загальної освіти.


Майбутніх тренерів привітали старші викладачі кафедри теорії й методики змісту освіти Сумського ОІППО Декунова Зоя Володимирівна та Лавська Алла Михайлівна, які й координували роботу тренінгу.

Під час тренінгу Галина Вікторівна Малевич, тренер The LEGO Foundation, ознайомила присутніх з історією створення LEGO, з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», з проектною діяльністю та освітнім потенціалом гри з LEGO.


Учасники тренінгу практично відтворювали ситуації використання LEGO-конструктора як дієвого інструменту навчання й розвитку дитини,   упроваджували  ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес початковoї школи.