Навчаються вчителі…

У рамках реалізації заходів з підвищення кваліфікації та підготовки вчителів, які у 2018-2019  навчальному році навчатимуть учнів перших класів, до впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти, з метою успішної організації навчально-виховного процесу в початкових класах Нової української школи у 2018-2019 навчальному році, 16 - 17 лютого 2018 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Роменської міської ради Сумської області відбулося навчання вчителів початкових класів міста Ромен за освітньою програмою «Науково-методичні основи роботи педагога в умовах Нової української школи».


З початком навчання привітала слухачів першої сесії директор   Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Федько Світлана Василівна  та побажала всім успіхів та плідної співпраці.

Регіональний педагог-тренер проекту з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти Нової української школи, заступник директора з навчально-виховної роботи Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7  Мельник Ольга Михайлівна спрямувала увагу вчителів початкових класів на нові демократичні підходи до організації освітнього процесу.

Перший день навчання був присвячений упровадженню ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початковoї школи. Окрім того, обговорювалися актуальні теоретичні питання:  Концепції Нової української школи, виклики, що стоять перед початковою школою,


чинники якісної початкової освіти, мета й головні компоненти Нової української школи. Було проведено тренінгові заняття, під час яких практично відпрацьовано методику проведення таких форм роботи як «робота в парах», «робота в групах».

Під час занять другого дня навчання методист методкабінету відділу освіти Роменської міської ради Заглада Моніка Миколаївна закцентувала увагу на особливостях розвитку дітей 6-7- річного віку, вплив емоційного стану на поведінку дитини та особливості психічних і пізнавальних процесів на навчання дитини. Мельник Ольга Михайлівна разом з учителями початкових класів міста виокремили основні завдання сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи.

По закінченню навчання слухачі отримали завдання для самостійного опрацювання.